Przejdź do treści

Preparaty Aquarium Booster

Pozostałe nasze produkty:

Aquarium Booster Aqua Revital

Opis: Większość z nas śpieszy się, większość z nas nie do końca wie co jest w kranie,
Preparat Aqua Revital służy do szybkiego uzdatniania wody kranowej do celów
akwarystycznych. Jego głównym celem jest związanie cząsteczek metali ciężkich i innych
substancji i przekształcenie ich w nieszkodliwe związki. Potrafi również unieszkodliwić chlor
zawarty w wodzie. Wodę po jego zastosowaniu wystarczy jedynie odpowiednio ogrzać i
można wlewać do akwarium. Do przerywania działania środków opartych na chlorze zdecydowanie zalecamy użycie preparatu Aquarium Booster CHLORINE MINUS.

Sposób użycia: W celu uzdatnienia wody wodociągowej należy użyć 5ml środka (1 nakrętka) na 50l uzdatnianej wody, wlać  go do podmienianej wody, dokładnie wymieszać i odczekać 10min. Przed wlaniem tak przygotowanej świeżej wody do akwarium, zalecamy dopasować temperaturę wody podmienianej do tej w akwarium.

Dostępne pojemności:
100ml – EAN: 5903699869390
200ml – EAN: 5903699869406

Aquarium Booster Chlorine Minus

Opis: Chlor jest jednym z popularniejszych środków dezynfekujących, niszczy wszelkiego rodzaju niebezpieczne mikroby, jest również czasem używany do dezynfekcji wody wodociągowej. Przez swoją skuteczność jest także niebezpieczny dla wszelkiego rodzaju organizmów żywych w akwarium. Aquarium Booster Chlorine Minus to środek stworzony głównie do dezaktywacji chloru w wodzie jak i na powierzchni dezynfekowanych sprzętów. Usuwa z wody wodociągowej chlor oraz w niewielkim stopniu metale ciężkie wiążąc je w nieszkodliwe związki. Przerywa działanie środków  gdzie substancją aktywną jest chlor. Powoduje, że woda wodociągowa dezynfekowana chlorem jest pozbawiana go, a sprzętu poddane kąpieli w tym środku nadają się do użycia.

Sposób użycia: W celu uzdatnienia wody wodociągowej do celów akwarystycznych zdecydowanie polecamy środek Aquarium Booster AQUA REVITAL. Przerwanie działania preparatów opartych na chlorze: przygotować kąpiel w stosunku 1:1 do użytego preparatu chlorowego, pozostawić w kąpieli min 10min.

Dostępne pojemności:
100ml – EAN: 5903699869222
200ml – EAN: 5903699869239

Pozostałe nasze produkty: